קצת אודותינו

אודות jiffa

אופנת רחוב אורבנית, מעוצבת וייחודית

השבוע הוזמנתי לתצוגת אופנה מיוחדת בג’יפה שבקינג ג’ורג’. הקונספט של חנויות ג’יפה הוא של אופנת רחוב אורבנית, שיקית וצעירה המורכבת מנעלי סניקרס עכשוויים ומעוצבים, ביגוד ספורטיבי וצבעוניות רבה היוצרת מראה אחר, צעיר ומדליק.

אלכס גייכמן – הבעלים והמנכ”ל של רשת ג’יפה, סיפר לנו שבתחילת הדרך בשנת 1997, היה טס בכל חודשיים לניו יורק כדי לחפש אחר הנעליים הכי מעניינות ושונות ובכל פעם כל מה שהביא- נמכר. כך שנאלץ לטוס שוב ושוב. כיום, ג’יפה היא החנות שיש בה את אוסף הסניקרס הכי מגוון, גדול וייחודי בארץ. אלכס סיפר שחשוב לו מאד לשמור על ייחודיות הפריטים ברשת ולקוחות פונים לא פעם כדי לבקש להביא מותגים של תיקים ונעליים שניתן להשיג רק בחו”ל.

מצאתי בג’יפה מותגים ידועים ומובילים בסגנונות שונים של היפ הופ, גלישה, סקייטבורד ועוד. זרוק, עדכני וצעיר. לא רק סניקרס מככבים בחנויות, גם כובעים מעוצבים , חולצות צבעוניות שניתן למצוא רק אצלם, תיקים מדליקים, משקפי שמש ופריטי לבוש טרנדיים ושונים. בדרך כלל, הפריטים מגיעים בכמויות קטנות ולעיתים רק פריט אחד מכל דגם. בין המותגים-VANS, ADIDAS, JORDAN, TOMS, NIKE, PALLADIUM, ALL STAR, DR MARTENS. ועוד ועוד. ג’יפה מתאימה לכל הגילאים אך מרבית הלקוחות הם צעירים בין הגילים- 14-30.

צוות jiffa

מחנות קטנה לרשת ארצית

  • עיצוב החנויות | אף הוא מיוחד ולא שיגרתי. ריצוף מדליק (הביטו בצילום) פסלים ופגושי מכוניות עתיקות.
  • חנויות הרשת | קינג ג’ורג’ 4, בוגרשוב 64, בוגרשוב 68, קניון הזהב בראשון, קניון אבנת בפתח תקווה, קריון שבקרית ביאליק

הצוות שלנו בחנויות ג׳יפה בישראל